قوانین سایت

قوانین کلی سایت فنی آنلاین :

 

سایت فنی آنلاین با هدف معرفی بهترین فنی کاران  بصورت آنلاین و در هر روز و ساعتی (۲۴ ساعته و بدون تعطیلی )  به مشریان عزیز خود در فضای وب از اردیبهشت سال ۹۷ فعالیت خود را آغاز و برای خود،مشتریان و فنی کاران قوانینی در نظر گرفته تا بهترین خدمات  را با کمترین مشکل ارائه نماید که در ذیل برای شما عنوان کرده ایم.

سایت فنی آنلاین  بصورت مستقیم و غیرمستقیم  هیچ گونه خدمات فنی انجام نمیدهد، بلکه تنها بعنوان یک سایت اینترنتی تبلیغاتی، با درج آگهی ارائه دهندگان خدمات فنی، یک پل ارتباطی بین کاربران سایت  و ارائه دهندگان خدمات فنی ایجاد کرده است تا نیازمندی های خدمات فنی را در هر زمان ، سریعترین و  نزدیکترین افراد به مشتریان به مشتریان ارائه دهد.

بدین توضیح که در فنی آنلاین ، ارائه دهندگان خدمات فنی و کاربران سایت تا قبل از شروع کار  در پذیرش یا رد توافق همکاری و قرارداد فیمابین هستند و سایت فنی آنلاین  درقبال انجام تعهدات و توافقات و انجام کار صورت گرفته و مسائل مالی و قانونی و… بین ایشان هیچگونه نقش و مسئولیتی ندارد.

توضیح اینکه پس از مراجعه کاربران به سایت فنی کارا یا زیرمجموعای سایت فنی کارا و جستجوی خدمات فنی مورد نیازشان، اطلاعات ارائه دهنده گان خدمات فنی که در محدوده ی مورد نیاز ایشان باشد، را مشاهده می نمایند. سپس با وارد کردن شماره تماس خود می توانند درخواست دریافت شماره تلفن یک یا چند ارائه دهنده خدمات فنی در اطراف خود را بدهند.و پس از آن با تماس مستقیم کاربر با ارائه دهنده خدمات فنی یا بلعکس، هر دو طرف بصورت اختیاری  به  پذیرش و یا رد مذاکره و توافق انجام کار (بهمراه تمام جزئیات قانونی و فنی و مالی آن) می باشند.

توجه: شرایط و قوانین سایت به منزله سند و هرگونه استفاده کاربری از سایت و تماس با تلفن درج شده در سایت و یا ارسال اطلاعات از طریق فرم های سایت و یا استفاده از محتوای مندرج در سایت، و همچنین ثبت شماره خود و درخواست شماره ارائه دهنده گان خدمات فنی تماما به معنای قبول و امضای مفاد سند می باشد که همانند امضای دست نویس واجد و دارای اعتبار خواهد بود و امضا کننده را به مفاد سند ملتزم می نماید.

شرایط عمومی برای کاربران سایت و ارائه دهندگان خدمات فنی جهت استفاده از سایت فنی کارا (WWW.FANIONLINE.IR) و زیرمجموعه های آن تمامی طرفین ذیل ماده ده قانون مدنی توافق و تراضی نمودند که کلیه مواد ذیل را خوانده تفهیم قرائت و تراضی نموده و با ثبت درخواست در سایت مسئولیت آن را میپذیرند.

 

داشتن ۱۸ سال تمام شمسی(سن قانونی ) برای متقاضی و ارائه دهنده خدمات

 

التزام به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازحیث نوع درخواست و شرایط کاری و ضوابط ایمنی و تسلط کامل به کار و اصول ایمنی و اخلاقی

 

پذیرش شرایط و قوانین سایت فنی کارا (WWW.FANIONLINE.IR) اپلیکیشن و زیرمجموعه های آن

 

راستی آزمایی و صحت و سقم گفته های ارائه دهندگان خدمات فنی بصورت شفاهی یا مندرج در آگهی ایشان با درخواست کننده خدمات فنی ( کاربر) میباشد.

 

اسقاط هرگونه مسئولیت مالی، جانی، اخلاقی وقانونی و تسبیب و سبب و هر ادعای قانونی…بین کاربران سایت و ارائه دهندگان خدمات فنی واشخاص ثالث از ذمه شرعی و قانونی سایت فنی کارا با نقش دلالی برابر باب ششم قانون تجارت

 

قبول بیطرفی و دلالی و عدم مسئولیت سایت فنی کارا و زیرمجموعه های آن در قبال حوادث جانی، مالی، اخلاقی و بیمه و دیه واقع شده بین کاربران و ارائه دهندگان خدمات فنی و اشخاص ثالث

 

قبول و اقرار به استقلال و عدم هرگونه رابطه پرسنلی، پیمانکاری، استخدامی و قراردادی نسبت به کلیه ارائه دهندگان خدمات فنی با سایت فنی کارا و زیرمجموعه های آن

 

موافقت طرفین مبنی بر رضایت به رد و بدل آدرس، مشخصات و شماره تماس بین آنها از طرف سایت

 

طرفین پس از اتمام خدمات فنی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سایت فنی کارا کسب نموده اند حق استفاده ندارند و از ذخیره این اطلاعات به هر شکلی اعم از ذخیره در تلفن همراه و غیره اجتناب نمایند. در صورت کشف خلاف،سایت فنی کارا حقوق مادی و قانونی خود را لحاظ خواهد نمود.

 

تعهد به ارائه مشخصات صحیح از سوی کاربران و ارائه دهندگان خدمات فنی (شفاها یا مندرج در آگهی مربوط به ایشان) و رفع مسئولیت سایت فنی کارا نسبت به عواقب کشف خلاف واقع

 

*  صحت مدارک ارسال شده بر ای ثبت نام ( ارسال مشخصات و تصویر کارت ملی یا شناسنامه ) فنی کاران الزامی است و در ضورت مغایرت یا جعل تصویر بصورت قانونی قابل پیگیری میباشد و این حق برای سایت و زیر مجموعه ها محفوظ است تا آگهی فنی کار را حذف و اطلاعات را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

جلب رضایت دوطرفه بین کاربر و ارائه دهنده خدمات فنی قبل از ترک محل ارائه خدمات

 

درخواست و رعایت دقیق و کامل نکات ایمنی بین کاربر و ارائه دهنده خدمات فنی و در قبال اشخاص ثالث و رفع مسئولیت سایت فنی کارا در مقام نقش دلالی خود

 

قوانین کاربران سایت :

 

استعلام قیمت از ارائه دهنده خدمات فنی قبل از عزیمت به محل کاربر

درخواست مدرک شناسایی و کارت عضویت اتحادیه و مطابقت با ادعای مندرج در آگهی وی در سایت هنگام بدو ورود به محل اجرای خدمات فنی

داشتن همراه با سن قانونی در ساعات و محل ارائه خدمات فنی

اعلام ساعات حضور ارائه دهنده خدمات فنی در محل کاربر به نزدیکان

در دسترس بودن محل برای افراد نزدیک و غیر

تسویه حساب بعد از اتمام کار و منوط به دریافت فاکتور دارای مشخصات، آدرس و تلفن جهت مراجعات احتمالی قانونی

عدم درخواست موارد فنی و غیر فنی که قانون انجام آنرا منع کرده است

اخذ هرگونه مجوز قانونی لازم برای انجام کارهای فنی مورد درخواست

 

و همچنین :

 

هنگام مراجعه ارائه دهنده خدمات فنی به شما حتما نکات ایمنی از قبیل داشتن همراه با سن قانونی کنار خود در محل مورد تقاضای شما، اطلاع رسانی محل و ساعت مراجعه و ساعت ترک محل و اتمام کار ارائه دهنده خدمات فنی به افراد نزدیک و وابسته، در دسترس بودن محل برای افراد غیر و اجرا و التزام کلیه موارد ایمنی فنی و غیر فنی باید از سوی کاربر رعایت شوند. همچنین کاربر و ارائه دهنده خدمات فنی، در قبال اشخاص ثالث نیز ملزم به رعایت تمام نکات ایمنی هستند و این انتقال تعهد مسقط تعهد سایت فنی کارا به عنوان واسطه و دلال فی مابین است.

 

کاربر سایت متعهد می شود تا هیچ گونه درخواست انجام موارد فنی و غیر فنی که قانون انجام آنرا منع کرده است را نداشته باشد و همچنین در مواقعی که انجام یک خدمت فنی، نیاز به اخذ مجوزهای قانونی داشته باشد، کاربر متعهد به دریافت و ارائه ی آن ها به شخص ارائه دهنده ی خدمات فنی پیش از شروع به کار می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده، مسئولیت عواقب مربوطه با کاربر می باشد.

 

درخواست کارت عضویت اتحادیه، فاکتور دارای مشخصات، تلفن و آدرس، مطابقت مدارک شناسایی ارائه دهنده خدمات فنی مراجعه کننده به شما و مواردی از این قبیل که به سلامت فنی و فردی، قانونی و موارد مشابه و … مربوط میشود الزامی بوده و جهت ایمنی و امنیت شماست.

 

سایت فنی آنلاین بیطرفانه شماره تماس و مشخصات ارائه دهندگان خدمات فنی درج شده در سایت از سراسر ایران را به رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد و پس از تماس و درخواست دریافت خدمات فنی از سوی کاربران، مجاز است آدرس، شماره تماس و مشخصات کاربران را در اختیار ارائه دهندگان خدمات فنی قرار دهد.

 

سایت فنی آنلاین هیچ گونه مسئولیتی قانونی در قبال ارائه کارو دریافت هرگونه خدمات حضوری، غیر حضوری و هرگونه مشورت و راهنمایی بین کاربر و ارائه دهنده خدمات فنی ندارد و طرفین ضمن عقد خارج لازم هرگونه مسئولیتی را برای سایت فنی کارا اسقاط مینمایند.

 

پرداخت هرگونه وجه قبل از دریافت خدمات فنی مجاز نمی باشد. همچنین هیچگونه مشاوره غیر حضوری نیز از نظر سایت مجازو قانونی نیست و طرفین رسما مقر اند ایجاد هرگونه رابطه کاری فی مابین ناشی از نقش مثبت دلالی سایت فنی آنلاین بوده و حقوق  سایت  محفوظ است.

 

تسویه حساب منوط به اتمام کار، رضایت کاربر از انجام کار و دریافت فاکتور دارای مشخصات با تلفن و آدرس می باشد.

 

مبلغ دستمزد بر اساس قیمت اتحادیه مربوطه و با ارائه فاکتور و یا توافق بین دو طرف میباشد و سایت فنی کارا هیچگونه مسئولیت و مداخله ای در تعیین قیمت ندارد و مرجع صالح در این باب اتحادیه و مراجع قانونی مربوطه میباشد.

 

قوانین ارائه دهندگان خدمات فنی :

 

اعلام هزینه بر اساس نرخ اتحادیه و در مورد خدماتی که نیاز به جزئیات و تغییر قیمت هستند بصورت توافق با مشتریان

 

عزیمت شخص ارائه دهنده خدمات فنی مندرج در سایت به محل در خواست خدمات و عدم واگذاری کار به ارائه دهنده خدمات فنی دیگر

 

ارائه کارت شناسایی و کارت عضویت اتحادیه در بدو ورود به کاربر

 

اقرار به داشتن مهارت فنی کامل، التزامات قانونی و رعایت و اعلام کلیه نکات ایمنی برای خود و همراهان احتمالی، کاربر و اشخاص ثالث هنگام و بعد از اتمام کار

 

انجام خدمات فنی مجاز بر اساس مجوز اتحادیه و مفاد قانون و پرهیز از ارائه خدمات غیر مجاز و غیر قانونی

 

رعایت اخلاق، حریم شخصی و انصاف و قانون

 

ارائه فاکتور با مشخصات، آدرس و تلفن در دو نسخه و دریافت امضای کاربر در نسخه ی دوم

 

تعهد و پذیرش مسئولیت در قبال معتبر بودن تاریخ جواز و مدارک مربوطه، بیمه بودن خود و همراهان مجاز احتمالی و مسائل مربوطه

 

ارائه دهنده خدمات فنی کاملا مستقل و مختار از سایت فنی آنلاین و زیرمجموعه های آن می باشند و نمی تواند تحت عناوینی چون رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و همکاری و رئیس و مرئوسی، مدعی حقی نسبت به سایت فنی آنلاین و زیرمجموعه های آن باشد و رسما کلیه حقوق قانونی در راستای ادعاهایی اینچنینی را از طرف مدعیان از خود سلب و ساقط می نماید.

 

باید سن شما بالای هجده سال شمسی تمام باشد. از قوانین مرتبط در حوزه فعالیت خود اعم از قوانین مالیاتی (مالیات بر درآمد و …) صنفی و بیمه و قوانین ونکات مرتبط با ایمنی خود، کاربر و اشخاص ثالث ،قانون کار و… مطلعید و درصورتیکه به علت عدم رعایت هر یک از این قوانین از سوی شما محکومیتی توسط مراجع صالح قانونی وقضایی صادرشود شخصا پاسخگو خواهید بود وچنانچه دراثرعدم رعایت مفاد این سند، سایت فنی آنلاین و زیر مجموعه ای آن محکوم به پرداخت وجهی شود و یا هرگونه هزینه ای متوجه سایت شود موظفید این مبلغ رابه سایت فنی آنلاین بصورت کامل پرداخت نمایید.

 

ارائه دهنده خدمات فنی موظف است اعتبار تجاری سایت فنی آنلاین و زیر مجموعه های آن را در همه حال در نظر گرفته، برای حفظ اعتبار تجاری سایت از خود حسن خلق نشان داده و مراتب نزاکت، ادب، امانت داری و حفظ حریم شخصی در قبال کاربر را داشته و توصیه های سایت را رعایت نماید. تخلف از مفاد این ماده و نیز هر رفتاری که موجب خدشه دار شدن حیثیت تجاری سایت فنی یا زیرمجموعه های آن گردد، سایت را مجاز خواهد نمود مبلغ یکصد میلیون ریال به عنوان وجه التزام تخلف از ارائه دهنده خدمات فنی مطالبه نماید. تشخیص این امر با سایت فنی آنلاین است و ارائه دهنده خدمات فنی حق هرگونه اعتراض در این خصوص را از خود سلب و اسقاط می نماید.

 

مسئولیت و عواقب ارائه هرگونه مشاوره، خدمات و معامله ای با هر فرد معرفی شده توسط این سایت در قبال نوع ارائه خدمات، رعایت موارد ایمنی و فنی برای خود و پرسنل و کاربر و اشخاص ثالث و التزامات قانونی، رعایت حریم خصوصی افراد با خود شماست و مدیر و عوامل سایت مسئولیت و تعهد و ضمانتی در این قبال ندارند.

 

صحت مطالب مندرج در آگهی و صفحه شخصی شما که در سایت فنیآنلاین یا هر یک از زیر مجموعه های آن درج شده است از قبیل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن ثابت و موبایل، شماره جواز و آدرس محل کار و …مورد تایید شماست و در صورت تغییر بلافاصله موظف به اقدام اصلاح و ویرایش صحیح مشخصات اطلاع به مدیریت سایت  میباشید.

 

ارائه دهندگان خدمات فنی متعهد میشوند که رضایت کامل و قانونی کاربر را جلب نمایند و شخصا پاسخگوی هرگونه مشکلی در محاکم قانونی و اتحادیه باشند و سایت از ارائه مشخصات کامل ارائه دهنده خدمات فنی به کاربر و محاکم ذیصلاح دریغ نمیکند.

 

ارائه دهنده خدمات فنی محترم؛ انجام هرگونه خدمات فنی که از نظر اتحادیه و قانون منع شده کاملا غیر مجاز می باشد. از انجام و یا پیشنهاد آن به مشتری اکیدا خودداری فرمایید.

 

قوانین مشترک کاربر و ارائه دهندگان خدمات فنی :

 

کاربران و ارائه دهندگان خدمات فنی محترم؛ کلیه موارد فوق در جهت حفظ اخلاق، سلامت و امنیت جان و مال شما و اشخاص ثالث میباشد و رعایت کامل شرایط ذکر شده و مسئولیت عدم رعایت هر یک از موارد فوق با خود شماست و مدیر و عوامل سایت فنی آنلاین هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارند.

 

حل اختلاف :

 

قرارداد فوق از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف، کاربر و ارائه دهنده خدمات فنی تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به صورت مسالمت آمیز و از طریق تعیین داور مرضی الطرفین تعیین شده حل و فصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی حل وفصل خواهد شد.

 

بنا به صلاح دید سیستم رضایت سنجی فنی آنلاین بعد از اتمام کار اقدام به تماس با کاربران نموده و نتایج عملکرد نیروهای فنی را جویا میشود و مجاز است این نتایج را جهت بهبود کیفیت در همه جوانب از قبیل حسن خلق , ایمنی کار , تخصص , بروز بودن دانش و لوازم کار و قیمت و … را از کاربر دریافت، سنجیده و نتیجه را در سایت به نمایش بگذارد.

 

مجوز استفاده از هر سایتی در فضای مجازی منوط به خواندن و درک و قبول شرایط و قوانین آن سایت است. شما با استفاده از سایت فنی آنلاین  یا هر یک از زیر مجموعه های آن موافقت و تراضی خود را  اعلام می دارید کلیه موارد بالا را با دقت خوانده، درک کرده و پذیرفته اید و التزام به رعایت مفاد آن دارید.

 

ارتباط بین سایت و مجموعه های زیر مجموعه فقط بصورت غیر حضوری و بصورت تماس و راههای ارتباطی ذکر شده در سایت میباشد و پرسجو و مراجع حضوری به عوامل سایت ممنوع می باشد و تمامی ارتباط مورد نیاز برای مشتریان و فنی کاران خود طرفین میباشند.

 

توجه : استفاده از سایت “فنی آنلاین” و زیر مجموعه و اپلیکیشن سایت به منزله ی خواندن، درک و پذیرش موارد فوق است و سایت این حق را برای خود محفوظ میدارد تا در صورت عدم رعایت هرگونه از مواردی که در بالا ذکر شده با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام و تمامی حق و حقوق و خسارت های احتمالی را از استفاده کنندگان از سایت (مشتریان و فنی کاران ) بصورت کامل دریافت نماید.